Anasayfa Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Çocuk Psikiyatrisi Nedir? Gökçe Küçükyazıcı Kimdir? Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Gökçe Küçükyazıcı Kimdir? Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Gökçe Küçükyazıcı Kimdir? Çocuk ve Ergen Psikiyatristi
0

Çocuk ve Genç Psikiyatristi Uzm. Dr. Gökçe Küçükyazıcı, 1973 yılında İstanbul doğumludur.

Uzm. Dr. Gökçe Küçükyazıcı, 1998-1999 yıllarında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Fizyoloji ABD’nda görev almıştır.

Daha sonra 1999-2000 yılları arasında yine İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde Farmakoloji ABD’nda araştırma görevlisi-asistan doktor olarak çalışmıştır.

Uzm. Dr. Gökçe Küçükyazıcı, 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Çocuk Psikiyatrisi ve Ergen Psikiyatrisi ABD’da çalışmaya başlamış ve 2005 yılında uzmanlığını almıştır.

gökçe küçükyazıcı2005 yılında Çocuk Akıl ve Ruh Sağlığı Derneği’nde bir süre çalıştıktan sonra, 2 yıl süreyle özel bir psikiyatri dal hastanesi’nde Çocuk ve Ergen Psikyatristi olarak görev yapmıştır. Halen İstanbul Ataşehir`de bulunan Çocuk ve Genç Psikolojik Danışma ve Psikiyatri Merkezinde danışanlarına hizmet vermekte ve çocuk psikiyatrisi alanında çeşitli yurtiçi ve yurtdışı araştırmalarını sürdürmektedir. Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu konusunda tez çalışması bulunmaktadır. Evlidir, 2 kız çocuk annesidir.

Uzm. Dr. Gökçe Küçükyazıcı Çocuk ve Ergen Psikiyatristi @Çocuk ve Genç Psikolojik Danışmanlık ve Psikiyatri Merkezi İstanbul – Batı Ataşehir Tel: 0 216 688 14 74

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yapabilir veya merak ettiklerinizi sorabilirsiniz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir