Anasayfa Ekibimiz Uzman Klinik Psikolog Ceyda ÇOLAK

Uzman Klinik Psikolog Ceyda ÇOLAK

ceydacolakİstanbul Ticaret Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi, Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Psikiyatri kliniği çalışmalarını Surp Pırgıç Ermeni Hastanesinde sürdürmüştür. Anne Çocuk Eğitim Vakfı bünyesindeki eğitim programı olan Baba Destek Birimi çalışmalarında faaliyet göstermiştir.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Yüksek Lisans programını tamamlamıştır. Britanya – Londra’da klinik çalışma eğitimini çeşitli kliniklerde tamamladıktan sonra, Nöropsikolojik Değerlendirmeler, Bilişsel ve Davranışçı Terapi çalışmaları, WISCR ve Rorschach Testlerinin uzman analiz ve değerlendirilmesi konularında çalışmalar gerçekleştirmiştir.

2 yıldır İstanbul’da Çocuk ve Genç Psikolojik Danışmanlık ve Psikiyatri Kliniği bünyesinde görev aldıktan sonra, Brain Center of İstanbul kliniğinde Neuro Trainer olarak görevine devam etmektedir. İlgi alanları arasında şu klinik alanlar bulunmaktadır: Nöropsikoloji, Dikkat ve Konsantrasyon geliştiren nöro-egzersizler ve Life Coaching.