Anasayfa Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Çocuk Psikiyatrisi Nedir? Ahh Şu Çocuklar! Kitabımız Çıktı! Tüm D&R’larda

Ahh Şu Çocuklar! Kitabımız Çıktı! Tüm D&R’larda

Ahh Şu Çocuklar! Kitabımız Çıktı! Tüm D&R’larda
0

Değerli anneler, babalar, halalar, teyzeler, amcalar, dayılar, babaanneler, anneanneler ve dedeler… Ahh Şu Çocuklar! Kitabımız Çıktı!

Ahh Şu Çocuklar! kitabımızla çocuk yetiştirme konusunda anne ve babalar için bir başucu rehber kitap hazırlamaya karar verdik.

Bugüne kadar kaleme alınmış olan bir çok kitaptan farklı hareket ettik. Konu içeriği ve makale sayısını yüksek tuttuk. Anne ve babalar için kısa, basit ve uygulanması kolay ipuçlarını sizler için bir araya getirdik. Her makalede kendinizden bir parça bulacağınızı düşünüyoruz.

Gahh şu çocuklarünümüz dünyasında çocuk yetiştirmek ayrı bir uzmanlık konusu olmaya başladı. Çocukların istekleri ve anne ve babaların o istekleri yerine getirmek için mücadelesi aileyi yormaktadır. Bu konuda nasıl davranmak doğrudur? Anna ve baba olarak, evladınıza nasıl davranacağınızı karıştırdığınız anlar olacaktır. Çocuğumuza, yeğenimize, torunumuza nasıl davranacağız, onu daha doğru nasıl anlayabiliriz, onun istek ve ihtiyaçlarını nasıl daha doğru belirleyebiliriz? Tüm bu sorunların aslında tek bir amacı var: bilinç düzeyi gelişmiş, fiziksel ve zihinsel anlamda sağlıklı, kendini bilen, çevresiyle uyumlu ve sosyal çocuklar yetiştirebilmek.

Ahh Şu Çocuklar! kitabını hazırlamaya başladığımızda, uzun yıllara dayanan mesleki bilgilerimizden yola çıktık.

Uzun yıllara dayanan mesleki bilgi ve deneyimlerimizle, çocuk psikolojisini biraz daha sağlıklı yorumlamanız adına, sizler için yol gösterici bir rehber kitap hazırladık. Ahh Şu Çocuklar isimli rehber kitabımız ile çocuğunuzla, yeğeninizle, torununuzla iletişimde karşılaşabileceğiniz bir çok sorunun sebebinin ne olabileceği ve bu sorunun nasıl ele alınması gerektiği konularında bireysel deneyiminizi geliştirmeniz mümkün olacaktır.

Sizlerin katkıları ile bu çocuk psikolojisi rehberinin sonraki basım aşamalarında yeni ve farklı konuları ele almamız mümkün. Bu amaç doğrultusunda sizlerle iletişim halinde olmaktan memnuniyet duyacağız. Her türlü geri bildiriminiz ve katkınız için teşekkür ederiz. Merak ettiğiniz, ele alınmasını istediğiniz, çözüm aradığınız her konuda bize lütfen ulaşınız. Önerilerinizi ve katkılarınızı Ahh Şu Çocuklar! kitabının diğer baskılarında ele almaktan memnuniyet duyacağız.

Ahh Şu Çocuklar! kitabımız TÜM D&R ve diğer Seçkin Kitapçılarda, ısrarla isteyiniz!
Sağlık ve güzellik dolu günler sizlerle olsun,

Saygı ve sevgilerimizle,
Çocuk ve Genç Ailesi

Uzm. Dr. Gökçe Küçükyazıcı Çocuk ve Ergen Psikiyatristi @Çocuk ve Genç Psikolojik Danışmanlık ve Psikiyatri Merkezi İstanbul – Batı Ataşehir Tel: 0 216 688 14 74

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yapabilir veya merak ettiklerinizi sorabilirsiniz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir